Svadobné oznámenia

 
elegantné
 ●  decentné  ●  nevtieravé
luxusný  grafický kartón
 ●  ozdobný výsek  ●  reliéfna razb
a  
 

          
detail jemnej štruktúry
ozdobného výseku na S 129

 

OBJEDNÁVKA.
Svadobné oznámenia  a pozvánky k svadobnému stolu sú označené kódom.Pri objednávke prosíme napísať kód objednaného tovaru.
Cena za 1 kus zahŕňa - svadobné oznámenie, obálku a poplatok za dotlač. Je možné objednať si svadobné oznámenia a pozvánky aj bez potlače. Cena pozvánok je jednotná a nie je súčasťou ceny oznámenia. Objednávku prosíme zaslať e-mailom na adresu:
autrata@autrata.sk
(Je potrebné uviesť presnú adresu dodania a telefonický kontakt).

TLAČ.
Uvedené ceny sú kalkulované za potlač technikou tuhých atramentov. K cene objednávky bude prirátaný jednorazový poplatok 10,-   za grafickú a tlačovú prípravu. Na základe vašich podkladov bude vy-hotovený grafický návrh, ktorý Vám zašleme na korektúru e-mailom.
V objednávke je potrebné uviesť
typ a farbu písma a ďalej texty, ktoré majú byť vytlačené. Pre vašu inšpiráciu sú tu texty a mottá. 
Pozor ! V prípade, že objednávka obsahuje menej ako 30 ks svadob. oznámení, resp. 20 ks pozvánok, sa cena kalkuluje tak, že sa vychádza z ceny oznámení, resp. pozvánok bez potlače + paušálny poplatok za potlač, ktorá je pri svadobných oznámeniach 22,- € a pri pozvánkach 7,- €.

DODACIE PODMIENKY.
Potlač realizujeme najneskôr do 3 dní od dňa odsúhlasenia grafického návrhu.
Oznámenia vám budú zaslané na dobierku. Doručenie poštou trvá 1-3 dni. Za zaslanie účtujeme jednorázový poplatok 3,- . Oznámenia si môžete vyzdvihnúť aj osobne priamo v našej firme.

SPOLUPRÁCA
Svadobné salóny, tlačiarne, ak máte záujem predávať naše výrobky, kontaktujte nás telefonicky alebo mailom. Katalógy poskytujeme zdarma, tovar máme vždy na sklade a expedujeme v deň objednávky.

  

 


SVADOBNÉ OZNÁMENIA.
Svadobné oznámenia sú vyrobené z luxusného  grafického kartónu. Dekoračné prvky sú tvorené reliéfnou razbou
a ozdobným výsekom. Forma na reliéfnu razbu bola vyrobená ručnou kovoryteckou prácou. V ponuke je 53 druhov svadobných oznámení a pozvánok k svadobnému stolu. Kliknutím na zmenšený obrázok svadobného oznámenia sa zobrazí jeho detiail spolu s pozvánkou k svadobnému stolu (rovnaký materiál ako oznámenie) a ďalšími informáciami
o cenách.

 

S 125

 

S 126

 

S 127


 

     
     
 

 

S 129

S 130

 

   
 
     

S 131

 

S 132

S 133

 

     
     

S 134

 

S 135

S 136

 
 

 
     
   

                           na ďalšiu stranu
                          (S 137 - S 148)

     
     
fff